Reference


„Syn Eliáš (2r) navštěvuje jesličky na Lhotce téměř od jejich začátku. Ranní loučení probíhalo s drobným pláčem, ale co je pro mě důležité, po celém dni je vždy úsměv a spokojenost. Na školičce velmi oceňuji otevřenost a vstřícnost pedagogů, nic není problémem. Vidím, že Eliáškovi se věnují, respektují moje přání a výmysly, trpělivě pomáhají i s odplenkováním. Myslím, že i díky Minískovi se syn v poslední době hodně rozpovídává. Program je bohatý a zábavný, pyšně si doma střádám první výrobky. Co hodně kvituji je také kvalitní a pestrá strava, kterou jsem měla možnost sama ochutnat. : )  Školičku vřele doporučuji!“

Eva Neudertová

„Miníska doporučuji všem maminkám, které hledají, jaké školce budou důvěřovat. V porovnání s podobnými zařízeními v okolí je Minísek za rozumné peníze a svěží prostředí s mladým přirozeným a sympatickým personálem budí skvělý první dojem. To byly hlavní důvody, proč jsem se rozhodla důvěřovat právě Minískovi. A neudělala jsem chybu! Adaptace naší Alenky proběhla s jediným drobným problémem – nechtěla domů. A to, myslím, mluví za vše.“

Míša

 „Minísek rozhodně doporučuji, protože Zuzku i Ivetu znám z předchozí školky, kde se věnovaly mé dceři Aničce. Pro mě je důležité, že se Aničce ze školky nikdy moc nechtělo.:-) Prostě tam byla moc ráda, a i když už je teď školačka, často na školku vzpomíná a říká to její oblíbené: „Ach jo, proč nemůžu jít zase do školky k Zuzce?“ ?

David 

“Školička má velmi příjemnou rodinnou atmosféru, byla jsem na dni otevřených dveří s dvěma malými dcerami a nemohly jsme odejít. : -) S paní ředitelkou Zuzkou máme zkušenost z doby, kdy vedla školku, kterou navštěvovala naše starší holčička. Je velmi podnikavá a energická a – což je nejdůležitější – má také skvělou schopnost získat si děti úplně přirozenou cestou; zároveň má u nich respekt. Dcera je extrémně uzavřená, k Zuze ale velmi brzy přilnula. Můžeme jen doporučit!”

Lenka Potužníková

„Dobrý den, se Zuzkou jsme se poprvé potkali ve firemní školce. Děti nastupovali ve věku 2 roky a 3 roky. Pod vedením jejím dělali neuvěřitelné pokroky. V mluvení, tvoření, samostatnosti – oblékání, jídlo, hygiena. Byla a je na děti důsledná, což jim velmi prospívalo. Rozvinula jejich kreativitu, kladné stránky a celkově na ně působila velmi dobře. Jsem moc ráda, že první kontakt se školkou proběhl pod Zuzky vedením. Vedení a působení na děti, které Zuzka aplikuje, jim pomohlo, aby se rychleji a bez problémů mohli přizpůsobit dalším změnám, které nastaly. Nyní jsou děti ve státní školce a po milém jednání, hravosti, kreativitě a přístupu Zuzky se jim stále stýská.

Lenka Škrobová

Translate »